שלום לכולם, שמי אמיר לביא, אני עוסק בהילינג וטיפולים ביו אנרגטיים מעל 20 שנה.
במשך שנים טיפלתי במאות מטופלים עם מגוון גדול מאוד של בעיות בריאותיות בהצלחה מרובה.

אני מטפל בחרדות והקלת תסמינים שלאחר לידה, כאבי גב מפרקים ושרירים, כאבים על רקע נורולוגי, פיברומאילגיה, חריקת שיניים, שינוי דפוסים כפיתיים, וכאבי סטרס.
כול הטיפולים כמובן בדרך טבעית ולא פולשנית ותוך מספר טיפולים בודדים תוכלו לחוש את ההבדל ולשפר את איכות חייכם.

_MG_5660

השתלמויות מקצועיות

:The Well Being Science W.B.S – באה מתוך הגישה הרואה את האדם כמכלול השפעות בעלות יחסי גומלין בינו לבין עצמו ובין סביבתו.

אסטרולוגיה פונקציונלית מעשית – גישה הבוחנת כיצד אסטרולוגיה מניעה את חיינו, פועלת עלינו ומעצבת את בחירותנו מבלי שנהיה מודעים לכך.
האסטרולוגיה הבריאותית – הנה שילוב אשר מאפשר לקבל תמונת מצב או אבחון בריאותי דרך המפה האישית, המשמשת כמפת בריאות לאבחון סימפטומים רבים ואת דרך הטיפול בהם, כיצד בריאותנו מקושרת ישירות להשפעות האסטרולוגיות.

איזון גוף מוח – כיצד גופינו מגיב, מעכל ומתהלך מידע דרך שני החלקים העיקריים שלו – הגוף והמוח. מה השוני בתפיסות וכיצד הנטייה האישית משפיע על החיבור הזה.

מיומנויות תקשורת בינאישית – מה הוא השיח הפנימי שחי בנו וכיצד אנו מעצבים לעצמינו את גישתנו לחיים ואת גישתנו בראשונה לעצמנו.

רפואה פונקציונלית – השתלמות בתחום האבחון הקנסיולוגי ככלי לאיתור וניטור נקודות רגישות ומחסומים, בדיקת רגישויות למזונות ספציפיים בכדי ליצור אורח חיים בריא.

מעל 20 שנה של טיפולים, בהם ברור כי האדם הוא מכלול מרכיבים השזורים יחד-חומר ואנרגיה – ומשפיעים אחד על השני ביחסי גומלין.

בברכה
אמיר לביא

WhatsApp chat