אודות

אמיר לביא, עוסק בהילינג וטיפולים ביו אנרגטיים בהילה מאז 1998, מטפל במגוון בעיות בריאותיות, חרדות, כאבי גב, מפרקים, ושרירים, וסיוע להעלמות תופעות שלאחר לידה.
ראייה וחישת השדה החשמלי הינה רגישות פזיולוגית שליוותה אותו כול חייו, עם הזמן היכולת לראות ולחוש את השדות החשמליים הפכו לטבע שני להסתכלות על העולם, שדה אנרגיה זה אשר נע סביב בני האדם הפך לחידה מסתורית שדחפה ללימוד החוקים השונים שמגיעים בעבודה עם העולם חשמלי זה.

 

 

השתלמויות מקצועיות

:The Well Being Science W.B.S – באה מתוך הגישה הרואה את האדם כמכלול השפעות בעלות יחסי גומלין בינו לבין עצמו ובין סביבתו.

אסטרולוגיה פונקציונלית מעשית – גישה הבוחנת כיצד אסטרולוגיה מניעה את חיינו, פועלת עלינו ומעצבת את בחירותנו מבלי שנהיה מודעים לכך.
האסטרולוגיה הבריאותית – הנה שילוב אשר מאפשר לקבל תמונת מצב או אבחון בריאותי דרך המפה האישית, המשמשת כמפת בריאות לאבחון סימפטומים רבים ואת דרך הטיפול בהם, כיצד בריאותנו מקושרת ישירות להשפעות האסטרולוגיות.

איזון גוף מוח – כיצד גופינו מגיב, מעכל ומתהלך מידע דרך שני החלקים העיקריים שלו – הגוף והמוח. מה השוני בתפיסות וכיצד הנטייה האישית משפיע על החיבור הזה.

מיומנויות תקשורת בינאישית – מה הוא השיח הפנימי שחי בנו וכיצד אנו מעצבים לעצמינו את גישתנו לחיים ואת גישתנו בראשונה לעצמנו.

רפואה פונקציונלית – השתלמות בתחום האבחון הקנסיולוגי ככלי לאיתור וניטור נקודות רגישות ומחסומים, בדיקת רגישויות למזונות ספציפיים בכדי ליצור אורח חיים בריא.

מעל 13 שנים הידע והכלים הפכו לכלי טיפולי, שיטת טיפול הרואה את האדם כמכלול מרכיבים השזורים יחד-חומר ואנרגיה – ומשפיעים אחד על השני ביחסי גומלין עדינים.

לקריאה נוספת על טיפולי הילינג בהילה ניתן לקרוא כאן

בברכה
אמיר לביא

  Paste your AdWords Remarketing code here
WhatsApp chat