אודותי

_MG_5766

שלום לכן, שמי אמיר לביא, עוסק בהילינג וטיפולים ביו אנרגטיים בהילה מאז 1998,מפתח שיטת Aura therapy –  שיטה ייחודית לטיפול דרך ההילה.
ראיית ההילה או חישת השדה החשמלי היה דבר שליווה אותי מילדות, צבעים שזהרו ממקומות שונים בגוף או הקיפו אנשים היו לי טבע שני להסתכלות על העולם, שדה אנרגיה זה אשר עוטה ונע סביב בני האדם היה לי בשנות הילדות והנעורים לחידה מסתורית שדחפה לחיפוש אחר אותו עולם אנרגטי חמקמק, מסע שארך כמעט 20 שנה, של לימוד והכרה על החוקים השונים והתנאים השונים שמגיעים בעבודה עם העולם האנרגטי, מסע שנמשך עד היום.

השתלמויות מקצועיות

:The Well Being Science W.B.S – באה מתוך הגישה הרואה את האדם כמכלול השפעות בעלות יחסי גומלין בינו לבין עצמו ובין סביבתו.

אסטרולוגיה פונקציונלית מעשית – גישה הבוחנת כיצד אסטרולוגיה מניעה את חיינו, פועלת עלינו ומעצבת את בחירותנו מבלי שנהיה מודעים לכך.
האסטרולוגיה הבריאותית – הנה שילוב אשר מאפשר לקבל תמונת מצב או אבחון בריאותי דרך המפה האישית, המשמשת כמפת בריאות לאבחון סימפטומים רבים ואת דרך הטיפול בהם, כיצד בריאותנו מקושרת ישירות להשפעות האסטרולוגיות.

איזון גוף מוח – כיצד גופינו מגיב, מעכל ומתהלך מידע דרך שני החלקים העיקריים שלו – הגוף והמוח. מה השוני בתפיסות וכיצד הנטייה האישית משפיע על החיבור הזה.

מיומנויות תקשורת בינאישית – מה הוא השיח הפנימי שחי בנו וכיצד אנו מעצבים לעצמינו את גישתנו לחיים ואת גישתנו בראשונה לעצמנו.

רפואה פונקציונלית – השתלמות בתחום האבחון הקנסיולוגי ככלי לאיתור וניטור נקודות רגישות ומחסומים, בדיקת רגישויות למזונות ספציפיים בכדי ליצור אורח חיים בריא.

מעל 13 שנים הידע והכלים הפכו לכלי טיפול ייחודי בשם-Aura Flow – שיטת טיפול הרואה את האדם כמכלול מרכיבים השזורים יחד-חומר ואנרגיה – ומשפיעים אחד על השני ביחסי גומלין עדינים.

לקריאה נוספת על טיפולי הילינג בהילה ניתן לקרוא כאן

בברכה
אמיר לביא