המשמעות הבריאותית של טיפול בהילה

בשביל להבין מה החשיבות של טיפול לא צריך ללכת להסברים מורכבים – כשאנו יוצאים לרחוב או נמצאים ליד כביש סואן אנו מתלכלכים פיזית- פיח, אבק ,רעלים באוויר נדבקים אלינו, אנו נושמים גזים ואוויר שלא תמיד נקי, אנו אוכלים מזונות שלא תמיד בריאים לנו- לכן כשאנו מגיעים הביתה אנו מתקלחים ומחליפים בגדים, עושים קצת ספורט והולכים להתפנות, זהו תהליך פשוט וקבוע ששומר על בריאותינו ונותן לנו תחושת רעננות וניקיון.

ברמה האנרגטית מתרחשים תהליכים מקבילים, במהלך היום יום אנו סופחים מחשבות שליליות, רשמים, כעסים, תסכולים, ביקורות, ציפיות והקרנות אנרגטיות שונות מאנשים סביבנו, אנו מייצרים תהליכים בתוך ההילה שלנו כגון: כעסים, האשמה עצמית, מצבי רוח, מחשבות שליליות,דימוי עצמי נמוך וכו', אלו הם מצבורים אנרגטיים שליליים שנתקעים בתוך ההילה ומונעים זרימה טבעית של אנרגיה בתוכנו.

*ניקוי הילה בשיטת Aura Therapy מנטרל כאבי פרקים ושרירים באברים הפנימיים שהינם סוג של תקיעיות בחלקים השונים בהילה.
*לאחר לידה ניקוי הילה תומך ומאפשר לגוף האישה לחזור לעצמו ולהגיע לאיזונו הטבעי בקצב הטבעי.
*ניקוי הילה יכול לאזן את המחזורים הטבעיים של ביוץ ומחזור ולהביאם למקצב טבעי ויציב.
*Aura Therapy לאחר לידה יכול למנוע עד 70% – 80% אחוז מכלל הסימפטומים שנשים חוות לאחר לידה לזרז את תהליך ההחלמה ולתרום משמעותית לבריאות הכללית.
*טיפולי Aura Therapy מאזנים את המערכים הרגשיים, את זרימת האנרגיה, החיוניות והמרץ ושומר על בריאות פיזית, רגשית, פסיכולוגית ונפשית .
*טיפולי Aura Therapy מאזנים את הלחצים השונים של הגוף ומניע אותם לחזור להרמוניה ומסייעים לגוף להיפטר ממשקעים לפני שהם מבססים את עצמם והופכים לחלק משפיע על החיים.