מחזור ומחזוריות

מחזור לא סדיר וכאבים ברחם,  טיפול ייוחודי להחזיר את המקצב הטבעי של השעון ביו אנרגטי שלך
*המחזור לא סדיר או יצא לגמרי מאיזון
*מחזור קשה וכאבים חזקים בזמן הביוץ
*תחושה ש"לא הכול כשורה מאז הלידה"
* מרגישה שמאז הלידה יש לך נטייה לחלות ביתר קלות.
*מצבי רוח והפכפכות רגשית, עצבנות וחוסר מנוחה

לפי ויקיפדיה/מילון/ והאנציקלופדיות הרחם הוא איבר במערכת הרבייה בגוף הנקבה, אצל רוב בני מחלקת היונקים. תפקידו העיקרי נשיאת העובר במשך כל תקופת ההריון, בגוף האישה הרחם הינו איבר חלול בעל דפנות שריריות וצורתו דמויית אגס.

אבל מזווית אחרת, הרחם הוא האיבר שבו מתחיל ומסתיים התהליך הייחודי והמופלא שנקרא הריון, שבמהותו תהליך של הפיכת אנרגיה לחומר ויצירת חיים, הרחם הוא האיבר הרגיש ביותר לכל שינויים והתהליכים שאתן חוות- רגשיים, נפשיים ואפילו פסיכולוגיים, אתן בטח יודעות שבזמן משבר או מתח המחזור שלכן נעצר או משתנה מתקצר או מתארך מאחר והווסת היא שעון פנימי של שאיפה ונשיפה – איסוף והתנקות.

כול התופעות אלו קשורות באופן ישיר לרחם – הוא המקשר הראשי בין העולם הפיזי, החוויתי והרגשי והעולם האנרגטי שלך, למרות כול התמונות הוורודות של החיים לאחר לידה, המציאות והחזרה לאיזון לאחר לידה אינה תמיד חלקה כמו שציפית, חלק גדול מהקושי קשור להריון והלידה והטלטלות הקיצוניות שהגוף עובר והחזרה למיקום פנימי אחד שבו שהה במשך תשעה  חודשי הריון,  ומיקום פנימי חדש לאחר הלידה
נשים לאחר הלידה מתארות בפני ש "אני לא מרגישה אני מאז הלידה" שבאופן טבעי זה בדיוק עצם העניין, לכן כאשר אני מתייחס למחזוריות אני מדבר בעצם על לאתחל את השעון הפנימי שהיה נעול במשך תשעה חודשים על תהליך אחד בלבד שהוא יצירת חיים.
אז מה עושים?
מאפסים את השעון הפנימי ומחזירים את הפעימות הסדירות של הרחם- שאיפה ונשיפה – איסוף והתנקות, שיטת Aura Flow  עוצבה בדיוק לשם כך, דרך טיפול ייחודית וטבעית, לא פולשנית וללא מגע אשר מחזירה את הזרימה הטבעית של כול אותם חלקים למקצב הטבעי להם במספר מפגשים בודדים ובעצם מחזירים לגוף את האיזון והמחזוריות הטבעית לו במהירות ובקלות.