טיפול בחוסר מחזור לאחר לידה

עירית, בת 38, אחרי שתי לידות טבעיות וללא כול סיבוכים, חוץ מעובדה אחת שהעיקה לה, מאז הלידה השנייה המחזור לא סדיר, לא רק שלא סדיר אלא גם משתנה בעוצמות, מפתיע ללא כול התראה. תזונתית עירית שומרת על תזונה מגוונת ולא היה גם היסטוריה משפחתית שיכולה להצביע על אלו השפעות שיכולות לעבור בירושה.
כבר בטיפול הראשון יכולתי לחוש סביב הרחם משהוא שלא מתנתק או סוג של פגיעה ועירית אישרה שחשה משהו ברגע שהעברתי את ידי מעל המקום.
מניסיוני לפי המיקום של הפגיעה זה היה קשור לחרדה או מתח פתאומי שהשפיע על מערכת העצבים ונתקע שם ואולי לא השפיע על הלידות אבל מסיבה מסוימת השפיע על המחזור, תוך כדי טיפול וסילוק המטען מהשדה שלה עלתה בעירית חוויה וזיכרון של תאונת דרכים שהייתה מעורבת בה סביב גיל 16 כשברכב לידה הייתה תינוקת, אומנם התאונה הייתה ללא נפגעים קשים, אבל החוויה של בכי התינוקת ונשיאתה מהרכב וההתרחשות סביב גרמה לטראומה שנרשמה ברחם ומשהו לאחר הלידה השנייה הפעיל את זה.
עירית ספרה לי לאחר הטיפול שהבכי של ביתה השנייה ביום שלאחר הלידה הזכיר לה את הבכי של התינוקת מהתאונה, אבל זה היה כמו רסיס זיכרון שנעלם אחרי יום, אבל כנראה שזה היה הסיגנל שגרם לכול המחזור לצאת מסדרו, בטיפול השני כבר לא נשאר שם זכר לרישום בהילה של עירית וגם המחזור נעלם, אבל הופיע שוב אחרי 28 יום ומאז כמו דייק כמו שעון שוויצרי.