על ההילה

Human energy body, aura, chakra, energyקיימים תיאורים רבים על אותה הילה מיסטית זוהרת העוטפת אותנו ואת ושאר היצורים החיים.
סוג של כוח החיים הנע סביבנו המתואר כהילה האנושית, ההילה הינה שדה חשמלי אלקטרו מגנטי אשר עוטף אותנו כמו ביצת אור.
כל תהליך שקורה בגוף ובמערכות השונות, בא לידי ביטוי ומופיע בשדה החשמלי ובכך משקף את התהליכים הכימיים החשמליים שמתרחשים בתוכינו כגון : רגשות,תחושות,מחשבות ומצב בריאותו של הגוף.

הגוף שלנו באנלוגיה, הוא כמו רשת חשמל אחת גדולה, כשיש שיבושים בקווי החשמל אנו חווים הפסקות חשמל, ירידת מתח ואף נחשולי חשמל,שמשבשים ושורפים מכשירי חשמל בבית, בגוף, מערכת העצבים מוליכה חשמל, המוח מוליך חשמל, כאשר יש הפרעה בזרימת החשמל בגוף, אנו חשים כאב, חוסר אנרגיה, תשישות, קושי בריכוז, פרקים נוקשים, מתחים שלא מצליחים להשתחרר, ועוד תופעות שונות ומגוונות.
כיום בעידן המודרני שבו אנו חיים, ישנם מכשירים שמסוגלים לצלם חלקית את אותה מעטפת ,לחלקה לצבעים ולתת פרושים חלקיים לצבעים אשר קיימים בה .

ריפוי עי הנחת ידיים או מגע קליל משמש אנשים מכל רחבי העולם עוד בתקופות קדומות ועוזר בריפוי הגוף והנפש באמצעות העברת אנרגיה. מדובר בתהליך ריפוי טבעי, שבו לא מעורבות תרופות או פעילות פולשנית כלשהי, אלא רק מגע ידיים עדין, שמטרתו לאזן, לנקות, לפנות, לעורר ולהחזיר את האיזון והזרימה של הגוף למצבו הטבעי.
במהלך הטיפול ניתן לטפל באיברים שונים הפיזיים או אנרגטיים, אם באופן ממוקד למקרה ספציפי של כאבים פיזיים ובין אם זה בחלקים רגשיים ונפשיים ולהחזיר את האיזון הטבעי ולעורר תהליכי החלמה במהירות ובקלות.

אמיר לביא עוסק כבר שנים רבות בתחום הטיפולי ומלווה מטופלים מרגע הכניסה לקליניקה ועד החלמה. רבים מהם השתחררו מהכאבים, במסגרת הטיפולים שעברו, גם מטופלים סקפטיים שהגיעו הופתעו והצליחו בזכות הטיפול לשנות את חייהם מן הקצה אל הקצה.

לקביעת תור התקשרו אלי בטל 0546897167 ותוכלו להשתחרר בקלות ובמהירות

  Paste your AdWords Remarketing code here
WhatsApp chat